РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ, 17.03.2019.

Име и презиме ученика ШИФРА Бодови Разред Школа Ментор
Александра Ђорђевић 8-091 20 осми ОШ “Никола Тесла“ Снежана Ускоковић
Немања Утвић 8-078 19 осми ОШ „Милош Црњански Марина Јоксимовић
Милутиновић Чарна 8-100 18 осми ОШ“Јожеф Атила“Нови Сад Живковић Јована
Софија Обрадовић 8-079 18 осми ОШ „Прва војвођанска бригада” Зорица Мркшић
Лука Сикимић 8-098 18 осми ОШ „Прва војвођанска бригада” Зорица Мркшић
Миа Јовићевић 8-101 17 осми ОШ „Милош Црњански Нада Бранковић
Ненин Марина 8-082 17 осми ОШ“Јожеф Атила“Нови Сад Живковић Јована
Бошко Василић 8-080 17 осми ОШ „Прва војвођанска бригада” Марина Токин
Сташа Терек 8-097 17 осми ОШ „Прва војвођанска бригада” Зорица Мркшић
Елена Вујовић 8-076 17 осми ОШ „Прва војвођанска бригада” Зорица Мркшић
Милица Ајџановић 8-077 17 осми ОШ “Никола Тесла“ Биљана Максимовић
Раичевић Тијана 8-096 16 осми ОШ“Јожеф Атила“Нови Сад Живковић Јована
Никола Милун 8-094 16 осми ОШ „Прва војвођанска бригада” Марина Токин
Невена Поповић 8-081 16 осми ОШ „Доситеј Обрадовић“ Далија Матић
Дејан Кајтази 8-083 15 осми ОШ „Милош Црњански Нада Пауновић
Марко Милић 8-089 15 осми ОШ „Милош Црњански Марина Јоксимовић
Антонић Михајло 8-093 15 осми ОШ“Јожеф Атила“Нови Сад Ђекић Александра
Нађа Миловановић 8-090 15 осми ОШ „Прва војвођанска бригада” Зорица Мркшић
Анастасија Митровић 8-085 15 осми ОШ „Прва војвођанска бригада” Зорица Мркшић
Сара Редли 8-088 15 осми ОШ „Доситеј Обрадовић“ Далија Матић
Ивана Петровић 8-087 14 осми ОШ “Никола Тесла“ Снежана Ускоковић
Марко Ристић 8-099 13 осми ОШ „Прва војвођанска бригада” Марина Токин
Игор Курбалија 8-092 13 осми ОШ „Прва војвођанска бригада” Зорица Мркшић
Лука Ступар 8-084 13 осми ОШ „Доситеј Обрадовић“ Далија Матић
Бојана Бојанић 8-095 12 осми ОШ „Милош Црњански Марина Јоксимовић
Максимовић Катарина 8-086 9 осми ОШ“Јожеф Атила“Нови Сад Биреш Марић Јасмина
Мила Тошић Директан пласман на окружно такмичење осми ОШ „Милош Црњански Нада Бранковић
Даница Радуловић Директан пласман на окружно такмичење осми ОШ „Прва војвођанска бригада” Марина Токин
Радица Голубовић Директан пласман на окружно такмичење осми ОШ “Никола Тесла“ Биљана Максимовић
 
 
Јана Ранковић 5-015 19 пети ОШ „Милош Црњански“ С. Штолба
Ана Скенџић 5-023 19 пети ОШ „Милош Црњански“ С. Штолба
Сања Субић 5-014 19 пети ОШ „Прва војвођанска бригада” Марија Тир Борља
Јелена Вукић 5-003 19 пети ОШ “Никола Тесла“ Маја Чмелик
Анђела Ханџиев 5-001 18 пети ОШ „Милош Црњански“ С. Проданов
Аља Рончевић 5-010 18 пети ОШ „Милош Црњански“ С. Проданов
Рађеновић Дијана 5-002 18 пети ОШ“Јожеф Атила“Нови Сад Милутиновић Мирјана
Ђукановић Милица 5-020 18 пети ОШ“Јожеф Атила“Нови Сад Михајловић Никола
Нађа Рашковић 5-016 17 пети ОШ „Милош Црњански“ С. Проданов
Видаковић Миа 5-013 17 пети ОШ“Јожеф Атила“Нови Сад Михајловић Никола
Лана Белчевић 5-005 17 пети ОШ „Прва војвођанска бригада” Жељка Гобор
Ена Шупица 5-006 17 пети ОШ „Прва војвођанска бригада” Жељка Гобор
Лана Кукавица 5-021 17 пети ОШ “Никола Тесла“ Маја Чмелик
Милица Јаковљевић 5-018 16 пети ОШ „Милош Црњански“ С. Проданов
Ђорђе Драгишић 5-019 16 пети ОШ „Прва војвођанска бригада” Марија Тир Борља
Соња Малуцков 5-012 16 пети ОШ “Никола Тесла“ Милка Марјановић
Тамара Росић 5-009 16 пети ОШ “Никола Тесла“ Милка Марјановић
Марко Ђекић 5-025 15 пети ОШ „Прва војвођанска бригада” Марија Тир Борља
Ана Софија Белић 5-007 14 пети ОШ „Милош Црњански“ С. Проданов
Јовакарић Милица 5-008 14 пети ОШ“Јожеф Атила“Нови Сад Живковић Јована
Милица Крстић 5-011 14 пети ОШ „Прва војвођанска бригада” Жељка Гобор
Вида Павловић 5-004 14 пети ОШ „Прва војвођанска бригада” Марија Тир Борља
Хана Шанталаб 5-022 14 пети ОШ “Никола Тесла“ Милка Марјановић
Марко Вујовић 5-024 13 пети ОШ „Прва војвођанска бригада” Марија Тир Борља
Тијана Вишекруна 5-026 13 пети ОШ “Никола Тесла“ Милка Марјановић
Ева Шрак 5-017 11 пети ОШ “Никола Тесла“ Милка Марјановић
Радојевић Лука   пети ОШ“Јожеф Атила“Нови Сад Живковић Јована
 
 
Марија Проданов 7-073 19 седми ОШ „Милош Црњански С. Штолба
Далифи Лариса 7-068 17 седми ОШ“Јожеф Атила“Нови Сад Купрешанин Милица
Јована Бајшев 7-062 17 седми ОШ „Прва војвођанска бригада” Марија Тир Борља
Милица Јововић 7-060 16 седми ОШ „Прва војвођанска бригада” Марија Тир Борља
Богдан Обрадовић 7-061 15 седми ОШ „Милош Црњански С. Проданов
Миа Сакач 7-066 15 седми ОШ „Прва војвођанска бригада” Марија Тир Борља
Софија Шушак 7-074 15 седми ОШ „Прва војвођанска бригада” Марија Тир Борља
Теодора Јовичић 7-063 15 седми ОШ „Доситеј Обрадовић“ Мирјана Ћурувија
Мила Манчев 7-071 15 седми ОШ „Доситеј Обрадовић“ Мирјана Ћурувија
Јована Рогановић 7-065 13 седми ОШ „Милош Црњански С. Проданов
Јована Трмчић 7-070 13 седми ОШ “Никола Тесла“ Снежана Ускоковић
Александра Јанковић 7-064 11 седми ОШ „Милош Црњански С. Штолба
Војновић Радован 7-075 11 седми ОШ“Јожеф Атила“Нови Сад Купрешанин Милица
Сара Рончевић 7-069 11 седми ОШ „Прва војвођанска бригада” Марија Тир Борља
Петар Чамур 7-067 11 седми ОШ “Никола Тесла“ Снежана Ускоковић
Ана Дворницки 7-072 8 седми ОШ „Доситеј Обрадовић“ Мирјана Ћурувија
Јована Трмчић Директан пласман на окружно такмичење седми ОШ “Никола Тесла“ Снежана Ускоковић
 
 
Јелена Бељић 6-058 20 шести ОШ „Милош Црњански“ Нада Пауновић
Анђела Опачић 6-050 20 шести ОШ „Милош Црњански“ Марина Јоксимовић
Јована Миловановић 6-043 20 шести ОШ „Милош Црњански“ Марина Јоксимовић
Нина Машала 6-054 20 шести ОШ „Прва војвођанска бригада” Николина Коњевић Милошевић
Софија Тодорић 6-045 20 шести ОШ „Прва војвођанска бригада” Николина Коњевић Милошевић
Реља Башић
6-051
20 шести ОШ “Никола Тесла“ Биљана Максимовић
Игор Бубања 6-034 19 шести ОШ „Милош Црњански“ Марина Јоксимовић
Маша Кукић 6-036 19 шести ОШ „Прва војвођанска бригада” Марина Токин
Ивана Влаисављевић 6-044 19 шести ОШ „Прва војвођанска бригада” Николина Коњевић Милошевић
Емилија Кушлаковић
6-055
19 шести ОШ „Прва војвођанска бригада” Зорица Мркшић
Дуња Дутина 6-035 19 шести ОШ “Никола Тесла“ Биљана Максимовић
Мила Лекић 6-056 18 шести ОШ „Прва војвођанска бригада” Николина Коњевић Милошевић
Милош Милошевић 6-048 18 шести ОШ „Прва војвођанска бригада” Зорица Мркшић
Тамара Ђуђар 6-032 18 шести ОШ “Никола Тесла“ Снежана Ускоковић
Тијана Мићић 6-038 18 шести ОШ „Доситеј Обрадовић“ Мирјана Ћурувија
Оливера Вулета 6-053 17 шести ОШ „Милош Црњански“ Нада Пауновић
Марко Кујовић 6-029 17 шести ОШ „Милош Црњански“ Нада Бранковић
Драгутин Крстић 6-047 17 шести ОШ „Милош Црњански“ Марина Јоксимовић
Месарош Адриан 6-039 17 шести ОШ“Јожеф Атила“Нови Сад Ђекић Александра
Лена Овцин 6-042 16 шести ОШ „Милош Црњански“ Нада Пауновић
Ана Панасиук 6-037 16 шести ОШ „Милош Црњански“ Нада Бранковић
Софија Марковић 6-030 16 шести ОШ „Милош Црњански“ Марина Јоксимовић
Невена Симовић 6-033 16 шести ОШ „Прва војвођанска бригада” Николина Коњевић Милошевић
Елена Милићевић 6-049 15 шести ОШ „Милош Црњански“ Нада Пауновић
Марковић Теодора 6-046 15 шести ОШ“Јожеф Атила“Нови Сад Ђекић Александра
Вукашин Рондовић 6-041 15 шести ОШ „Прва војвођанска бригада” Николина Коњевић Милошевић
Јована Петровић 6-040 15 шести ОШ “Никола Тесла“ Биљана Максимовић
Душан Лукић
6-059
14 шести ОШ “Никола Тесла“ Снежана Ускоковић
Миа Белић 6-031 14 шести ОШ „Доситеј Обрадовић“ Мирјана Ћурувија
Сара Ћулум 6-057 13 шести ОШ „Милош Црњански“ Марина Јоксимовић
Андреј Миладиновић 6-028 13 шести ОШ „Прва војвођанска бригада” Зорица Мркшић
Којић Никола 6-027 11 шести ОШ“Јожеф Атила“Нови Сад Ђекић Александра
Јован Кусуља 6-052 7 шести ОШ „Прва војвођанска бригада” Николина Коњевић Милошевић

 

Категорије